Learn By Speaking

DİL EĞİTİMİ

İletişim insanoğlunun ilk yıllarından bugüne kadar evrilerek şekil almış, zihnimizdeki resmin semboller ve seslerle hayat bulmuş şeklidir. Ve insanoğlu bu büyük coğrafyada kendi doğasının renklerini kullanarak farklı diller geliştirmiştir. Ancak giderek globalleşen dünyada, iletişim ihtiyacımızı karşılamak için dil öğrenmek ve iletişim kurabilmek hala yaşam döngümüzün önemli basamaklarından biri.

Bu nedenle, SO Çeviri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, yöneticiler ve akademisyenlere özel İngilizce Programımız ile sektörde iddialı duruşumuzu güçlendirdik. Programımız kişiye özel yaklaşımı temel aldığından, “ofisinizden ya da evinizden çıkmadan” dilerseniz anadilinizde, dilerseniz anadili İngilizce olan eğitmenimizden dil eğitimi alabilirsiniz. Hatta size özel hazırlanan kombine program ile hem anadili Türkçe olan ve hem de anadili İngilizce olan öğretmenlerinizden oluşan size özel bir programı izleyebilirsiniz.

Programımız, iş yükünüze, çalışma saatlerinize ve ihtiyacınıza göre size özel hazırlanmaktadır. Online eğitim seçeneğimizde, 15, 30, 45 dk’lık online oturumlar ile dilediğiniz saatte konuşarak İngilizce öğrenebilir ya da akıcı İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca yoğun iş temposundan vakit bulamamak şikayetinize de son veriyoruz! İşyerinizde ya da belirlemiş olduğunuz herhangi bir yerde dilediğiniz saatte İngilizce eğitimi alabilir; işinizi aksatmadan İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Sunduğumuz çözümler ile evinizden ya da ofisinizden ayrılmadan, İngilizce öğrenmek artık çok kolay!

Ve elbette ki size sunduğumuz tek dil eğitimi İngilizce değil! Diğer dil hizmetlerimiz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin!